Sunday, August 05, 2012

Tour the USA, cd.

Mercedes S po lekkim tuningu:Kilka caboverów. Kenworth K100, jeszcze z okrągłymi lampami, więc lata siedemdziesiąte, albo początek osiemdziesiątych, White i Peterbilt 362Kenworth T 600 "anteater"Kenworth W900:Busy też czasem mają ciekawe sleepery:
Piękny zestaw, Peterbilt 379 i dobrana kolorystycznie naczepa - chłodnia:Trochę gabarytów:I z prostej drogi można wylecieć. Zwłaszcza, gdy się pisze w czasie jazdy SMS-y, albo czyta gazetę.Most na obwodnicy w Jacksonville:Jakiś stary Dodge, Chevy Monte Carlo i coś jeszcze starszego, reklama dealera używanych samochodów:BMW = Będziesz Miał Wydatki. :lol: Ten też ma europejską rejestrację z przodu. TR to Turcja?Harleye tylko dla prawdziwych facetów? Hmm... Silly boys, Harleys are for girls!Pani na motorze nie była sama, wybrała się na wycieczkę ze swym mężem:Gdy kontener przeważony, trzeba przewieźć go na takiej naczepie:Sypialnie, sypialnie...Volvo do przewozu samochodów. Ma obniżony dach w kabinie kierowcy, by się nad nią zmieścił samochód:
"Krokodyl" czeka na swą ofiarę:Jaguar zawsze robił piękne samochody:Busem przez świat?

Strażacy widoczni z daleka, ale ten nieoznakowany, policyjny Dodge wygląda jak cywilne auto. Tylko antenki go zdradzają.

No comments:

Post a Comment