Thursday, March 09, 2006

Radio Józef

W MENU na stronie www.polon.us, w części, gdzie są linki do programów audio i rozgłośni radiowych, dodałem link do Radia Józef. A właściwie cztery, bo radio to daje nam możliwość odtwarzania ich programów korzystając z czterech różnych programów. Zaznaczyłem też przy każdym z linków, jakiego wymaga on odtwarzacza. Myślę, że każdy będzie miał choć jeden z nich w swoim komputerze. Ten korzystający z Winampa daje chyba najlepszą jakość odtwarzania.

Polecam Radio Józef, bo jest mniej upolitycznione od „pewnego innego Radia”. Może lepiej będzie, jak to właśnie Radio Józef stanie się głosem katolickim w każdym domu. Zwłaszcza w domach Polaków za granicą, którzy tylko przez Internet mogą słuchać polskiego radia katolickiego. Szczególnie w okresie Wielkiego Postu, gdy każdy z nas szuka kontaktu ze Słowem Bożym, z naukami rekolekcyjnymi, a nie zawsze, mieszkając na obczyźnie, ma taką możliwość w „rzeczywistym”, realnym świecie.

Radio Józef, o ile się orientuję, także w Polsce jest nadawane tylko lokalnie, w Warszawie. Myślę więc, że także wiele osób w Polsce korzysta z Internetu, aby słuchać tej rozgłośni. Oczywiście można korzystać z pośrednictwa ich strony, niekoniecznie z mojej. Ale dobrego nigdy nie jest za wiele, a skoro i tak tu jesteś, miły gościu, więc i ja chciałbym umożliwić Ci słuchanie tego radia, gdy tu przebywasz.

Mówiąc o stronie internetowej… Można ją znaleźć tutaj: www.sielskiefale.pl . Jest tam ramówka, są audycje archiwalne, forum, gdzie się można podzielić swoimi uwagami na różne tematy i wiele innych ciekawych materiałów. Zapraszam wszystkich w imieniu Radia Józef, do słuchania i oglądania ich strony.

PS. Gdy masz zainstalowany odtwarzacz Winamp, kliknięcie na tytuł tego felietonu spowoduje włączenie Radia Józef. Polecam.

No comments:

Post a Comment