Wednesday, October 08, 2008

ŚWIATOWA MODLITWA RÓŻAŃCOWA W INTENCJI NIENARODZONYCH DZIECI

Adam z Bielska Białej zawiadomił mnie o pewnym wydarzeniu, jakie będzie miało miejsce za dziesięć dni. A ponieważ cel jest bliski mojemu sercu i do tego każdy z nas może w tym wydarzeniu współuczestniczyć, nie wychodząc nawet z domu, postanowiłem poinformować wszystkich o tym:

"Stowarzyszenie Świętego Michała Archanioła
Serdecznie zaprasza Państwa do solidarnego uczestnictwa w inauguracyjnej oraz bardzo potrzebnej...

ŚWIATOWEJ MODLITWIE RÓŻAŃCOWEJ W INTENCJI NIENARODZONYCH DZIECI

Sobota * 18-stego Października 2008 roku * 9:00 rano
Obejmiemy całą ziemię Modlitwą Różańcową.

Pierwsza Światowa Modlitwa Różańcowa w intencji Nienarodzonych Dzieci planowana jest na sobotę, 18. października 2008 roku. Wszyscy uczestniczący w tej modlitwie odmówią Różaniec o godz. 9-tej rano w intencji zaprzestania zabijania nienarodzonych dzieci metodami chirurgicznymi i nie-chirurgicznymi.

Ponieważ różaniec będzie odmawiany o godz. 9-tej rano czasu lokalnego, to poprzez istnienie wielu stref czasowych, pozwoli to na utworzenie nieprzerwanej fali modlitwy różańcowej, która, podczas 24 godzin, kilkakrotnie obejdzie kulę ziemską.

Zachęcamy Państwa do przekazania informacji na temat Modlitwy Różańcowej w intencji Nienarodzonych Dzieci, która odbędzie się w dniu 18. Października jak największej liczbie osób. Niektóre możliwości to biura diecezji, biskupi, księża, siostry oraz bracia zakonni, członkowie rodziny, członkowie parafii, członkowie grup kościelnych, stacje radiowe, lokalne gazety, reporterzy etc. Możecie Państwo również wysłać pocztę elektroniczną załączając tą stronę informacyjną, jak również dołączyć krotką notatkę zachęcającą do wzięcia udziału i promocji tej pro-życie modlitwy.

Również możecie Państwo wydrukować informacje i rozprowadzić kopie. (Ponieważ jest to światowa Modlitwa Różańcowa , zachęcamy do kontaktowania ludzi na całym świecie.)

Ta pierwsza światowa modlitwa jest zorganizowana przez Stowarzyszenie pod wezwaniem Świętego Michała Archanioła."

Więcej szczegółów można znaleźć TUTAJ.

No comments:

Post a Comment